SUNNY MARCH

Cześć Wszystkim! Czas mija tak szybko, na kalendarzu już koniec marca, kolejny miesiąc prawie za nami, a to dopiero mój drugi post w tym roku. Ciągle sobie powtarzam, że muszę dodawać więcej, częściej…Niestety nigdy nie mogę znaleźć odpowiedniego dnia. Postaram się pogodzić wszystkie obowiązki, by znaleźć czas na to, aby chodź raz w tygodniu dodać jeden post 🙂 A teraz już żegnam się z wami, zapraszam do oglądnięcia zdjęć i filmiku, do następnego!:)

   

21 myśli na temat “SUNNY MARCH

  1. Mam ten sam problem z systematycznością na blogu niestety.
    Ale piękna z Ciebie dziewczyna! Świetna uroda! 🙂 Dodatkowo stylizacja bardzo mi się podoba. Te kurtki zdobyły chyba serca miliona osób. 😀 A przeważająca czerń zawsze się sprawdza.
    Hm, tak, podjęłam decyzję, obserwuję!

    Pozdrawiam, Justlyjass.

  2. 加強優化面部輪廓,可被身體完全吸引,能自然地修飾面部輪廓 功效可長達24個月以上 JUVEDERM的特點: 效果立即可見 非永久性 非手術性 安全有效 效果自然 JUVEDERM獲歐盟(CE)及美國及藥物管理局(FDA)認證 首先及唯一獲得FDA認證在首次療程後能維持長達一年2-4功效 新世代專員Hylacross科技為產品帶來獨特的物理特質,包括凝聚力、支撐力及柔順度 8點提升 這是一套由全球著名醫學美容醫生Dr. Maurício de Maio,以JUVÉDERM®系列透明質酸產品為基礎而研發的面部優化療程,藉著簡單程序便達致面部優化效果,不需進行手術,減低風險。 此療程會根據病人的個別情況,重點針對面部8個最常因流失膠原蛋白及彈性纖維而凹陷的位置,再依據特定的順序,從顴骨至下巴位置配合JUVÉDERM®系列的透明質酸產品進行療程,從而改善這些位置的豐盈度及滑溜度,全面性優化面部輪廓。

Dodaj komentarz